Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 6 komentarzy

Forum Działań Obywatelskich

FDO - http://marcowe.nowyekran.pl/post/13034,forum-dzialan-obywatelskich kontakt : ForDziOb@gmail.com

Akcja ulotkowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jakiś czas temu przedstawiłem na NE pomysł przeprowadzenia ogólnopolskiej akcji ulotkowej : http://marcowe.nowyekran.pl/post/15539,odkodowanie-swiadomosci-lemingow . Niniejszym rozpoczynam tą akcję.

Jakiś czas temu przedstawiłem na NE pomysł przeprowadzenia ogólnopolskiej akcji ulotkowej : http://marcowe.nowyekran.net/post/15539,odkodowanie-swiadomosci-lemingow . Niniejszym rozpoczynam tą akcję.

Ulotki do pobrania i wydrukowania, będą publikowane w osobnych postach na blogu Forum Działań Obywatelskich (FDO). Blog FDO jest rozwiązaniem tymczasowym. Docelowo ma być przekształcony w osobną zakładkę posiadającą funkcjonalności dopasowane do projektu, który opisałem w innym tekście : http://marcowe.nowyekran.net/post/13034,forum-dzialan-obywatelskich

Blog FDO powinien być dostępny bezpośrednio na pasku „Gorące tematy”. Kiedy to się stanie ? To już zależy od administratorów NE.

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji ulotkowej. Zachęcam też do przesyłania na maila ForDziOb.@gmail.com własnych treści ulotek, które będę następnie wstawiał w szablon i publikował na FDO. Proszę jednak pamiętać, że treść ulotki musi spełniać konkretne wymogi :

- treść powinna być krótka i przejrzysta (jeśli to możliwe, unikać trudnego, specjalistycznego słownictwa)

- same informacje bez opinii i złośliwych komentarzy

- powinny zawierać element graficzny (zdjęcie wykres), który przyciągnie uwagę odbiorcy

Jeśli komuś nie podoba się proponowana przeze mnie forma graficzna szablonu ulotki, proszę o ciekawszą propozycję. Poniżej zamieszczam pierwszą ulotkę (będzie także opublikowana w osobnym poscie).

Pozdrawiam.

Piotr Marzec


KOMENTARZE

 • @
  Nareszcie ulotki.

  Widać po skazanym chłopaku że takich rzeczy jak banalny napis na murze przeszkadza obecnemu układowi.

  Tego boją się bardziej jak internetu.

  Wszyscy do ulotek. Każdy też własne. Drukarka. chociaż 10 na początek. Powinien to kolportować ktoś kto sam nie bloguje (niech inni się też wysilą) ale ostatecznie można i samemu. Jak ktoś mieszka w niedużym ośrodku i nie chce się afiszować to przy okazji wizyty w innej miejscowości. :Tablice ogłoszeń, przystanki, do eki ,ozstawić w przychodni lekarskiej i wszedzie gdzie ludzie mogą się zainteresować
 • Zainspirował mnie obrazek "Uwolnić więźniów polit.":
  - a gdyby tak zrobić ulotkę z przekazem typu:
  Przywrócić wolność słowa!
  Tego nie usłyszysz w TV:
  JOanna Najfeld - sprawa za to i za to
  Wyszkowski - za to i za to (a Bolek wszak sam powiedział, że był TW)
  bloger Wesołek - za filmowanie
  kibic ten i tamten za transparent (nie wiesz jaki transparent? Wejdź na stronę... lub transparten poniżej - i tu dać zdjęcie)
  itd - cała lista - nazwisko i zarzut stawiany tej osobie (mówię o tych, któzy mają sprawy o mówienie prawdy lub o to, że korzystali z prawa do wolności wypowiedzi)
  ??
 • @bez kropki
  Ostatnio Jerzy Jachowicz i Dorota Kania, oboje z paragrafu 212. Tego jest wogóle bardzo dużo, ale ktoś musi to wyszukać i streścić, a ja w tej chwili siedzę w różnych statystykach i nie bardzo mogę to sam zrobić. Sam pomysł bdb - też o tym myślałem.
 • @Piotr Marzec
  Jest tu ktoś, kto ma czas i mógłby pomóc??
  Prooooszę!
 • @bez kropki
  Ja mogę wystawić baner.
  http://symetrix.pl
  Mogę też poprosić
  http://aferyprawa.eu
  o wystawienie baneru.
  Zostaw wiadomość na portalu w dziale Kontakt i zostaw email.
 • @falconmillenium
  Z tą sprawą to raczej do mnie, bo to ja prowadzę tą akcję ulotkową. Kontakt jest w nagłóku blogu, ale na wszelki wypadek powtórzę :
  ForDziOb@gmail.com
  Pozdrawiam.
 • @falconmillenium
  - Tak akcję prowadzi Piotr. Ja tylko rzucam pomysłami. Może ktoś znajdzie czas i sposobność, by coś z tego zrealizwoać.
  Dzięki za odzew.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930