Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 6 komentarzy

Forum Działań Obywatelskich

FDO - http://marcowe.nowyekran.pl/post/13034,forum-dzialan-obywatelskich kontakt : ForDziOb@gmail.com

Ulotka 5 - inflacja i siła nabywcza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Publikuję kolejną ulotkę do pobrania. Rozpoczyna ona cały cykl ulotek prezentujących w formie wykresów porównawczych prawdę o "zielonej wyspie", jaką rzekomo jest Polska na tle innych państw europejskich.

Publikuję kolejną ulotkę do pobrania. Rozpoczyna ona cały cykl ulotek prezentujących w formie wykresów porównawczych prawdę o "zielonej wyspie", jaką rzekomo jest Polska na tle innych państw europejskich. Tym, którzy jeszcze nie wiedzą, o co chodzi z tymi ulotkami, przypominam tekst, który opisuje tą akcję : 

http://marcowe.nowyekran.net/post/15539,odkodowanie-swiadomosci-lemingow

W ulotce znajdują się najświeższe dane dotyczące inflacj w Europie, pozyskane z www.tradingeconomics.com, oraz pozyskane eurostatu dane dotyczące siły nabywczej w krajach europejskich. Polskę łatwo znaleźć w tych statystykach, bo zaznaczyłem ją na zielono jako ową tuskową "zieloną wyspę". Myślę, że bez względu na to czy ktoś chce wziąć udział w akcji ulotkowej, czy nie, treść ulotek z tego cyklu może być interesującą i wielce pouczającą lekturą.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Gratuluje pomysłu i pozdrawiam.
 • @
  Bardzo popieram i szczególnie wszystkie dzia łania ulotkowe
 • wieksze literki
  tresc i pomysl sluszne, ale klopot z rozdzielczoscia. moze wieksze obrazki po kliknieciu?
 • @mgws
  Są pewne problemy ze wstawianiem obrazu w oryginalnej rozdzielczości, ale teraz powinno być wszystko dobrze. Jeśli będą jeszcze jakieś problemy, to proszę pisać na maila ForDziOb@gmail.com , wyślę oryginał.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930